Polietilen Dikey Su Deposu

Bir çok farklı iş kolunda kullanabileceğiniz dikey su deposu, taleplerinizi bütünüyle karşılar, uygun fiyat seçenekleriyle depolama işleriniz güvenle halledilir. Belirli standartlara uygun, su, kimyasal madde ya da gıdaların stok ve taşınma işlerinde 100 litreden 50.000 litreye kadar değişen hacimlerde üretilen dikey su depolarıyla artık yaşam daha kolay..

Yosun tutmayan, steril, koku yapmayan  polieteilen dikey su deposu, darbelere ve ağır kullanıma karşı dayanıklı olup üretildiği hammadde geri dönüşümlü lineer polietilendir. Çeşitli renk skalasına sahip, farklı boyutlarda üretildiklerini söylemek mümkündür. Kaliteli ve uzun süre dayanabilecek bir dikey su deposunu alırken bağlantı çıkışlarının sarı pirinçli olanına dikkat etmek gerekir. Kaliteli bir işçilikle yapılmış dikey su deposunu uzun süreler kullanmanız söz konusu olabilir. Oldukça dayanıklı ve hijyenik olduğunu söyleyebiliriz.
 
Gıda ve kimyasal stoklama için kullanılan polietilen dikey su deposunun içine konulan herhangi bir ürün reaksiyona girmez. Şalgam, turşu, sirke, süt, şarap gibi sıvıları uzun süre muhafaza ettiklerinden tercih edilmektedirler. Bunun yanı sıra kuru gıdalar içinde aynı saklama özelliği geçerlidir. Polietilen dikey su depoları, ekonomiktir, hava şartlarından da etkilenmez. Sağlık Bakanlığının onayından geçen hammaddeyle üretilmiş olan depoların kullanılmasında hiç bir sakınca yoktur.
 
Kullanıldıkları yere ve mekanın ölçülerine göre tasarlanıp yerleştirilen dikey su deposu, düz bir yüzey üzerine yerleştirilmelidir.Kullanım alanlarına göre üretildiklerini söyleyebiliriz. Farklı ihtiyaçlarınız için esnek üretim seçenekleri ve birinci sınıf kaliteli hammadde kullanılmaktadır.Kimya sektöründe ise, asit, klor, deterjan; akaryakıt ürünleri olarak da mazot için tercih edilir.
 
Elektiriği iletmez, korozyona karşı dayanıklıdır dikey su deposu. Dış bakıma gerek duymaksızın yaptırabileceğiniz temiz ve sağlıklı bir çözümdür. Su deposu, paslanmaz ve su ya da ısı izolasyonunu sağlar. İşinin ehli biri tarafından da yapılacak doğru montajla hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebiliriz.Yan kapaklar, gövde, taban ayaklarla montajınız yapılır ve sağlıklı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Yüksek aşınmaya dayanıklı, kir tutmayan, yağlanma, kayganlık gibi şartlara karşı dirençli olan kaliteli dikey su deposuyla stoklama ve saklama işlerinizi sorunsuz bir şekilde halledip uzun yıllar kullanacağınız depodan verim almak isterseniz doğru firmayla çalışmanız gerekir. Garantili ve kalıcı bir çözüme ne dersiniz?
Anasayfa| Hakkımızda | İletişim
düğün salonları bosch servisi mantolama mobilya