Polieliten Yatay Su Deposu

Polieliten yatay su deposu, içine koyduğunuz hammadde yoğunluğuna göre yatay şekilde yerleştirildiğinde bu adı alıyor. Polieliten yatay su depolarının uzun ömürlü ve çok dayanıklı olduğunu biliyor muydunuz? Gerek su gerekse de saklayacağınız başka ihtiyaçlarınız için polieliten yatay su deposu sizler için özel olarak üretilmektedir.

Polieliten yatay su deposu, oldukça ekonomiktir. Silindirik olan bu depolar, bina içleri, banyo, bahçeler ve araç üzeri gibi istediğiniz bir çok mekana monte edilebilirler. Deneyimli ustalar, ihtiyacınıza ve mekanlarınızın boyutuna uygun olarak tasarlanan bu su depolarını uyarlamanızda yardımcı olurlar.Uygun fiyatlara kalite bir hizmet alabilir, işinizi kolayca halledebilirsiniz.
 
Genellikle mavi-beyaz renklerde üretilen farklı özelliklere sahip polieliten yatay su depoları, belirli standartların dışında da size özel tasarlanabiliyor. Standart çıkışların yanı sıra müşterilerin isteğine göre farklı çıkışlarda takılabilir. Geri dönüşümlü lineer polielitenler kullanılmaktadır. Gıda tüzüğüne uygun ve Sağlık Bakanlığı onaylı olarak üretilen polieliten yatay su deposu, sağlam ve uzun ömürlüdür. Koku yapmaz, paslanmaz, kir tutmaz özelliktedirler.
 
Polieliten yatay su depolarının en önemli özelliği ısıya ve soğuğa karşı dayanıklı olmasıdır. Yüksek kimyasal dayanımı, kayganlık, darbelere dayanıklılık gibi özellikleri vardır. Çeşitli, hacim ve boyutlarda üretildiklerini, tamir ve bakımının da bir o kadar kolay olduğunu söyleyebiliriz. Her türlü yere ulaştırılıp monte edilebildikleri için  tercih edildiklerini görmek mümkün.
 
Kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden bir çok firma arasından ihtiyacınıza en uygun su deposunu size sunacak olanla çalışıp, aldığınız su deposunun sorunsuz bir şekilde stoklamasının keyfine varın.
Anasayfa| Hakkımızda | İletişim
düğün salonları bosch servisi mantolama mobilya