Su Tankı

Su tankı, çatlama ve sızdırma yapmayarak likitinizi güvenle saklamaktadır. Paslanma yapmayan ürün, sağlıklı bir depolama için en büyük yardımcınız olacaktır. Su tankı, içi yosun tutmayan özellikte üretilen, sağlıklı koşullarda sizin hizmetinize sunulan bir üründür. Depoların standart ölçülerine oranla istediğiniz boyutlarda yapılabilecek özel tasarımlarda mevcuttur.

 
Su tankı, acil durumlarda kesilen su ihtiyacını giderecek şekilde devreye giren bir ürün olmasının dışında depolama, saklama işlevini de görebilir. Güneş ışığından etkilenmeyen malzemelerden yapılan su tankının temizliği kolay yapılabilmektedir. Üzerinde havalandırma borusu olması sebebiyle koku yapmaz. Kirlenmeyen bu ürünler, oldukça uzun ömürlüdür.
 
Su tankı, geri dönüşümlü malzemelerden üretilir. Çeşitli iklim şartlarına dayanıklı, korozyona uğramayan ürün, içindeki suyla reaksiyona girmeyen depolar, istediğiniz hacimde sunulur.İnsan sağlığına zarar getirmeyen su tankı, çürüme yapmaz. Rutubet sorunu yaratmayan ürünlerin montajı ve kurulumu da profesyonel ustalar tarafından gerçekleştirilir.
 
Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara temin edebilecek, saklama işinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Üretim ve işçilik hatalarına karşı garanti kapsamına alınan su tankını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Anasayfa| Hakkımızda | İletişim
düğün salonları bosch servisi mantolama mobilya